Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
HARMONOGRAM REALIZACJI WYCIECZEK
15.01.2014
W RAMACH PROJEKTU "MULTIMEDIALNE PRZEDSZKOLE - PROGRAM EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ"
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

Lp.

IMIE I NAZWISKO

JEDNOSTKA

 

WYCIECZKA

 I

 

WYCIECZKA

II

1.

GRAŻYNA WĘGLOWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

W ŚWIERADOWIE – ZDROJU/ ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

KARPACZ

RUDZICA

2.

EWA MARCINÓW

SZKOŁA PODSTAWOWA W RADOGOSZCZY/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

3.

TERESA MAŃKOWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA

W PLATERÓWCE / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

KARPACZ

4.

BEATA ŻÓŁTAŃSKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBANIU

RUDZICA

ZAMEK CZOCHA

5.

IWONA ROLIŃSKA

GMINNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W SIEKIERCZYNIE

ŚWIERADÓW-  ZDRÓJ

CIEPLICE - MUZEUM

6.

ELŻBIETA RYŻEWSKA

GMINNA SZKOŁA PODSTAWOWA

W SIEKIERCZYNIE

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

CIEPLICE - MUZEUM

7.

SYLWIA LEM

PRZEDSZKOLE W ZARĘBIE

ŚWIERADÓW-  ZDRÓJ

WLEŃ

8.

ANETA JUSZCZYK

SZKOŁA PODSTAWOWA

W KOŚCIELNIKU/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

9.

URSZULA GALAS

SZKOŁA PODSTAWOWA

W PLATERÓWCE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

KARPACZ

10.

MONIKA BICKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W LUBANIU

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

KARPACZ

11.

TERESA BARYŻEWSKA

SZKOŁA PODSTAWOWA

W RADOSTOWIE / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

12.

BEATA PIÓRKOWSKA

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

RADOGOSZCZ

ZAMEK CZOCHA

13.

MARTA LESZCZYŃSKA

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

RADOGOSZCZ

ZAMEK CZOCHA

14.

ARLETA SZOBER

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5  W LUBANIU

RUDZICA

ZAMEK CZOCHA

15.

KATARZYNA DASZKIEWICZ

PRZEDSZKOLE

W ZARĘBIE

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

16.

BEATA WICHER

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

RADOGOSZCZ

ZAMEK CZOCHA

17.

WIOLETTA ŁOTECKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1

W LUBANIU

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

18.

EWA MYTYCH

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W LUBANIU

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

19.

HALINA FRENCER

SZKOŁA PODSTAWOWA

W KOŚCIELNIKU /

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

ZAMEK CZOCHA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

20.

SYLWIA OKUNIEWICZ

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W OLSZYNIE

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

21.

KLAUDIA JAGIEŁŁO - BASZAK

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

W OLSZYNIE

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

ŚWIERADÓW - ZDRÓJ

22.

DANUTA GRONSKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

W ŚWIERADOWIE ZDROJU

RUDZICA

KARPACZ

23.

MAŁGORZATA DZIK

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

W ŚWIERADOWIE ZDROJU /

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

RUDZICA

KARPACZ

24.

BOŻENA ROSZKOWSKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBANIU

RUDZICA

ZAMEK CZOCHA

25.

ZUZANNA DURKALEC

PRZEDSZKOLE

W ZARĘBIE

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

KARPACZ

26.

KATARZYNA GRUSZKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

KARPACZ

27.

MARZENA KUCZYŃSKA

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3 W LUBANIU

ŚWIERADÓW-  ZDRÓJ

KARPACZ

28.

AGNIESZKA WIELGO

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

W ŚWIERADOWIE - ZDROJU

RUDZICA

KARPACZ

29.

BOŻENA ZYNEL

SZKOŁA PODSTAWOWA

W BIEDRZYCHOWICACH/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

RADOGOSZCZ

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

30.

MAŁGORZATA BASZAK

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

W OLSZYNIE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

RADOGOSZCZ

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

 

 

POŁĄCZENIA GRUP:

 

  • PANI EWA MARCINÓW, PANI TERESA BARYŻEWSKA   2 GRUPY
  • PANI BEATA ŻÓŁTAŃSKA, PANI ARLETA SZOBER, BOŻENA ROSZKOWSKA 3 GRUPY
  • PANI IWONA ROLIŃSKA, PANI ELŻBIETA RYŻEWSKA  2 GRUPY
  • PANI ANETA JUSZCZYK, PANI HALINA FRENCER  2 GRUPY
  • PANI URSZULA GALAS, PANI TERESA MAŃKOWSKA  2 GRUPY
  • PANI MONIKA BICKA, PANI KATARZYNA GRUSZKA, PANI MARZENA KUCZYŃSKA  3 GRUPY
  • PANI BEATA PIÓRKOWSKA, PANI MARTA LESZCZYŃSKA, PANI BEATA WICHER  3 GRUPY
  • PANI WIOLETTA ŁOTECKA, PANI EWA MYTYCH  2 GRUPY
  • PANI SYLWIA OKUNIEWICZ, PANI KLAUDIA JAGIEŁŁO – BASZAK 2 GRUPY
  • PANI DANUTAGRONSKA, PANI MAŁGORZATA DZIK, PANI AGNIESZKA WIELGO  3 GRUPY
  • PANI BOŻENA ZYNEL, PANI MAŁGORZATA BASZAK  2 GRUPY
Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego