Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
HARMONOGRAM REALIZACJI ZAJĘĆ POKAZOWYCH DLA RODZICÓW
15.01.2014
W RAMACH PROJEKTU "MULTIMEDIALNE PRZEDSZKOLE - PROGRAM EDUKACJI PRZEDSZKOLNEJ"
W ROKU SZKOLNYM 2013/2014

 

 

Lp. Placówka Nauczyciel prowadzący Planowany termin zajęć pokazowych dla rodziców
1. Oddział Przedszkolny przy Szkole Podstawowej w Biedrzychowicach Bożena Zynel

10.02.2014 r.

godz.15.00

2.

Przedszkole Miejskie nr 1

w Lubaniu  

Ewa Mytych

13.01.2014 r.

godz. 9.30

3.

Przedszkole Miejskie nr 1

w Lubaniu  

Wioletta Łotecka

29. 01 2014.

godz. 9.30

4.

Szkoła Podstawowa

im. Orła Białego

w Kościelniku

oddział przedszkolny  

Aneta Juszczyk  

05.02. 2014r.

godz. 17.00  

5.

Szkoła Podstawowa

im. Orła Białego

w Kościelniku

oddział przedszkolny

Halina Frencer  

05.02 2014r.

godz. 17.00  

6.

Szkoła Podstawowa nr 1  

w Olszynie  

Małgorzata Baszak

05.02.2014r.

godz. 17.00  

7. Przedszkole w Zarębie   Zuzanna Durkalec

06.02.2014r.    

godz. 10.15

8. Przedszkole w Zarębie Sylwia Lem  

28.01.201 r.

godz. 16.15  

9. Przedszkole w Zarębie Katarzyna Daszkiewicz  

17.01.2014r.

godz. 10.15  

10.

Oddział  Przedszkolny

w  Siekierczynie  

Iwona Rolińska

11.02.2014r.

godz. 17.00

11.

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Radostowie Średnim  

Teresa Baryżewska

15.01.2014r.

godz. 9.15      

12. Gminne Przedszkole Publiczne w Olszynie Klaudia Jagiełło - Baszak

24.02.2014  

godz. 9.30  

13. Gminne Przedszkole Publiczne w Olszynie Sylwia Okuniewicz

25.02.2014r.

godz. 9.30  

14. MZS Przedszkole Miejskie Świeradów-Zdrój Danuta Gronska

5.02.2014r.

godz. 9.15  

15. MZS Przedszkole Miejskie Świeradów-Zdrój Agnieszka Wielgo

6.02.2014r.

godz. 9.15  

16. MZS Przedszkole Miejskie Świeradów-Zdrój   Małgorzata Dzik

7.02.2014r.  

godz. 9.15

17. Przedszkole Miejskie nr 5   w Lubaniu   Bożena Roszkowska  

12.02.2014r.

godz. 9.30

18.

Przedszkole Miejskie nr 5 

w Lubaniu    

Arleta Szober    

14.02.2014r.

godz. 9.30 

19.

Przedszkole Miejskie nr 5 

w Lubaniu    

Beata Żółtańska  

13.02.2014r.

godz. 9.30

20.

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Radogoszczy

Ewa Marcinów  

30.01.2014r.

godz. 9.00

21. Przedszkole Miejskie nr 3   w Lubaniu   Monika Bicka  

24.01.2014r.

godz.9.30

22.

Przedszkole Miejskie nr 3 

w Lubaniu  

Katarzyna Gruszka        

7.02.2014r.

godz. 9:00

23. Przedszkole Miejskie nr 3   w Lubaniu   Marzena Kuczyńska        

14.02.2014r.

godz. 9:00  

24.

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Pisarzowicach  

Beata Wicher

05.02.2014 r.

godz.17:00

25.

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Pisarzowicach  

Marta Leszczyńska

11.02.2014r.

godz.15.30      

26.

Szkoła Podstawowa

w Platerówce

Urszula Galas    

12.02.2014

godz. 10.00

27.

Szkoła Podstawowa

w Platerówce  

Teresa Mańkowska  

11.02.2014  

godz. 10.00

28.

Oddział  Przedszkolny

w  Siekierczynie  

Elżbieta Ryżewska  

11.02.2014r.

godz. 17.00

29.

Szkoła Podstawowa nr 2 

w Świeradowie – Zdroju

oddział  przedszkolny

Grażyna Węglowska  

11.02.2014r.

godz. 12.00  

30.

Zespół Szkolno – Przedszkolny

w Pisarzowicach  

Beata Piórkowska  

21.02.2014r.

godz. 15.30

 

 

Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego