Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
Harmonogram realizacji wycieczek w ramach projektu
30.04.2014
W roku szkolnym 2013/2014

Lp.

IMIĘ

 I NAZWISKO

 N-LA/

ILOŚĆ DZIECI

W GRUPIE

JEDNOSTKA

 

WYCIECZKA

 I

 

WYCIECZKA

II

1.

GRAŻYNA WĘGLOWSKA

24+ 3 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2 W ŚWIERADOWIE – ZDROJU/ ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

KARPACZ

05.05.2014r.

8.15 – 13.30

 

RUDZICA

24.04.2014r.

8.30 – 13.45

2.

EWA MARCINÓW

24+ 3 opiekunów

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

 W RADOGOSZCZY

 

 

ZAMEK CZOCHA

28.04.2014r.

9.30 – 12.30

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

09.05.2014r.

8.30-13.00

3.

TERESA JAKUBCZYK

19 + 2 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W PLATERÓWCE / ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

06.05.2014r.

8.45-13.30

 

 

KARPACZ

28.04.2014r.

8.45 – 13.45

4.

BEATA ŻÓŁTAŃSKA

25+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBANIU

 

 

RUDZICA

15.04.2014r.

9.00 – 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

13.05.2014r.

9.30 – 12.30

5.

IWONA ROLIŃSKA

22+ 3 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEKIERCZYNIE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

23.04.2014r,

9.30-14.00

 

SZKLARSKA PORĘBA

13.05.2014

10.00-15.00

6.

 

ELŻBIETA RYŻEWSKA

21+ 3 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W SIEKIERCZYNIE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

23.04.2014r, 9.30-14.00

 

 

SZKLARSKA PORĘBA

13.05.2014

10.00-15.00

7.

SYLWIA LEM

25+ 3 opiekunów

PRZEDSZKOLE W ZARĘBIE

 

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

23.04.2014r.

8.15-13.15

 

WLEŃ

12.05.2014r.

9.30-14.00

 

 

 

8.

ANETA JUSZCZYK

10+ 2 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŚCIELNIKU/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ZAMEK CZOCHA

12.05.2014r.

8.15 – 11. 30

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

08.05.2014r.

10.00-14.00

9.

URSZULA GALAS

18+ 2 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W PLATERÓWCE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

06.05.2014r.

8.45 – 13.30

 

KARPACZ

28.04.2014r.

8.45 – 13.45

10.

MONIKA BICKA

24+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

 

 

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

06.05.2014r.

8.30 – 13.00

 

KARPACZ

24.04.2014r.

8.30 – 13.30

11.

TERESA BARYŻEWSKA

17+ 2 opiekunów

 

ZESPÓŁ SZKOLNO - PRZEDSZKOLNY W RADOSTOWIE

 

ZAMEK CZOCHA

28.04.2014r.

9.30 – 12.30

 

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

09.05.2014r.

8.30 – 13.00

12.

BEATA PIÓRKOWSKA

23+ 3 opiekunów

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W PISARZOWICACH

 

RADOGOSZCZ

28.04.2014r.

8.30 – 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

24.04.2014r.

9.45 – 12.30

13.

MARTA LESZCZYŃSKA

25+ 3 opiekunów

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W PISARZOWICACH

 

 

RADOGOSZCZ

12.05.2014r.

8.30 – 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

24.04.2014r.

9.45 – 12.30

14.

ARLETA SZOBER

25+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBANIU

 

 

RUDZICA

15.04.2014r.

9.00 – 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

13.05.2014r.

9.30 – 12.30

15.

KATARZYNA DASZKIEWICZ

26+ 3 opiekunów

PRZEDSZKOLE W ZARĘBIE

ZAMEK CZOCHA

05.05.2014r.

9.45 – 12.45

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

23.04.2014r.

8.15 – 13.00

16.

BEATA WICHER

23+ 3 opiekunów

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY W PISARZOWICACH

 

 

RADOGOSZCZ

28.04.2014r.

8.30- 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

05.05.2014r.

9.30 – 12.30

17.

 

WIOLETTA ŁOTECKA

26+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1 W LUBANIU

 

ZAMEK CZOCHA

15.04.2014r.

9.30 – 12.30

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

08.05.2014r.

8.30 – 13.00

18.

EWA MYTYCH

22+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1

W LUBANIU

 

 

ZAMEK CZOCHA

15.04.2014r.

9.30 – 12.30

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

08.05.2014r.

8.30 – 13.00

19.

HALINA FRENCER

19+ 2 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W KOŚCIELNIKU /

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

ZAMEK CZOCHA

12.05.2014r.

8.15– 11.30

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

08.05.2014r.

10.00-14.00

20.

SYLWIA OKUNIEWICZ

29+ 3 opiekunów

 

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

W OLSZYNIE

 

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

14.05.2014r.

8.30– 13.15

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

07.05.2014r.

8.30 – 12.30

21.

KLAUDIA JAGIEŁŁO – BASZAK

28+ 3 opiekunów

 

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE W OLSZYNIE

 

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

14.05.2014r.

8.30– 13.15

 

ŚWIERADÓW – ZDRÓJ

07.05.2014r.

8.30 – 12.30

22.

DANUTA GRONSKA

25+ 3 opiekunów

 

 

MZS

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

 

RUDZICA

13.05.2014r.

8.15 – 13.30

 

KARPACZ

23.04.2014r.

8.15 – 13.45

 

23.

MAŁGORZATA DZIK

25+ 3 opiekunów

 

MZS

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

 

RUDZICA

24.04.2014r.

8.30 – 13.45

 

KARPACZ

05.05.2014r.

8.30 – 13.30

24.

BOŻENA ROSZKOWSKA

27 + 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5 W LUBANIU

 

 

RUDZICA

16.04.2014r.

9.00 – 13.15

 

ZAMEK CZOCHA

12.05.2014r.

9.30 – 12.30

25.

ZUZANNA DURKALEC

26+ 3 opiekunów

 

PRZEDSZKOLE W ZARĘBIE

 

 

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

15.04.2014r.

9.00 – 13.15

 

KARPACZ

23.04.2014r.

9.15 – 14.30

 

 

 

26.

KATARZYNA GRUSZKA

20+ 2 opiekunów

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE MR 3 W LUBANIU

 

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

06.05.2014r.

8.30– 13

 

 

KARPACZ

23.04.2014r.

9.30 – 14.30

 

27.

MARZENA KUCZYŃSKA

25+ 3 opiekunów

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

 

ŚWIERADÓW- ZDRÓJ

06.05.2014r.

8.30– 13.00

 

 

 

KARPACZ

24.04.2014r.

8.30 – 13.30

28.

AGNIESZKA WIELGO

25+ 3 opiekunów

 

MZS

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE W ŚWIERADOWIE ZDROJU

 

 

RUDZICA

13.05.2014r.

8.15-13.45

 

KARPACZ

23.04.2014r.

8.15 – 13.15

29.

BOŻENA ZYNEL

19+ 3 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA W BIEDRZYCHO-WICACH/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

RADOGOSZCZ

05.05.2014r.

8.30 –13.45

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

16.04.2014r.

9.00 – 13.15

30.

MAŁGORZATA BASZAK

23+ 3 opiekunów

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1 W OLSZYNIE/

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

RADOGOSZCZ

05.05.2014r.

8.45-13.45

 

ŁOMNICA – KOZIA ŁĄKA

16.04.2014r.

9.00 – 13.15

 

Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego