Konferencja podsumowująca pierwszy rok
10.09.2014
Dnia 03.09.2014r. odbyła się Konferencja podsumowująca pierwszy rok wdrażania innowacyjnego programu „Multimedialne przedszkole – program edukacji przedszkolnej.

Z e-przedszkolakiem izerskim szlakiem”, w której uczestniczyli: Walery Czarnecki Starosta Lubański, Janusz Niekrasz Wójt Gminy Siekierczyn, Artur Zych Naczelnik Wydziału Edukacji, Elżbieta Sindrewicz Naczelnik Wydziału Infrastruktury Społecznej Miasta Lubań, Halina Gancarz Dyrektor Gminnego Zespołu Ekonomiczno – Administracyjnego Gminy Wiejskiej Lubań oraz Dyrektorki placówek, w których wdrażany jest program. Po dokonaniu podsumowania i przekazaniu informacji na nowy rok wdrażania innowacyjnego programu była chwila na wspólne rozmowy, dyskusje, wymianę doświadczeń w przyjaznej atmsferze. Każdy z uczestnków otrzymał ALBUM FOTOGRAFICZNY, którego tematem są wycieczki przedszkolaków po Pogórzu Izerskim w roku szkolnym 2013/2014.

Fotorelacja z konferencji