Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
Wycieczka dzieci z Oddziału Przedszkolengo w Kościelniku do Ośrodka Agroturystycznego Grapa
19.07.2015
W ramach realizowanego projektu Multimedialne przedszkole, przedszkolaki z Kościelnika wyruszyły 11 maja na wycieczkę do niezwykłego Ośrodka Grapa w miejscowości Nowe Łąki. To urokliwe miejsce położone nieopodal Zamku Grodziec z widokiem na Ostrzycę i Śnieżkę.

         W trakcie zwiedzania malowniczych terenów Pogórza Izerskiego maluchy zaprzyjaźniły się z tutejszymi mieszkańcami. Lamy, kozy i osiołki witały przybyłych gości i chętnie częstowały się suchym chlebem, którym karmiły je dzieci. Króliki wesoło kicały po terenie Ośrodka, a podczas spacerów towarzyszyły nam dostojne pawie.

         Przedszkolaki bardzo aktywnie spędziły czas w tutejszym Małpim gaju. Dla wielu z nich było to nie lada wyzwanie. Ruchome mosty, przeszkody w tunelach, sprawiły wiele radości i satysfakcji. Pokonanie trasy wymagało dużo sprytu i refleksu, którym wykazały się nasze przedszkolaki. Po wyczerpujących zmaganiach sportowych przyszedł czas na odpoczynek i poczęstunek.

         Czas spędzony w tej malowniczej okolicy, upłynął bardzo szybko, dostarczył nam wiele pozytywnej energii i zachęcił do zwiedzania pięknych terenów Pogórza Izerskiego.

 

 

 

 

Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego