Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
Wycieczka dzieci z Przedszkola w Zarębie do Ośrodka Edukacji Ekologicznej w Jeleniówce
24.07.2015
W dniu 25.05.2015 r. dzieci z grupy "Smerfy” uczestniczyły w autokarowej wycieczce do Centrum Edukacyjnego: "Jeleniówka” w Chromcu – KŁ "Jeleń” jelenia Góra.

Uczestniczyło 14 dzieci. Organizatorem Wycieczki było Biuro Turystyki Młodzieżowej ,,Stanisz” z Piechowic.Wycieczka zorganizowana była w ramach programu Multimedialne Przedszkole współfinansowanego ze Środków Unii Europejsiej.Organizator wycieczki zapewnił dla każdego uczestnika słodki poczęstunek – soczek i wafelek.

Celem wycieczki były zajęcia edukacyjne w ośrodku edukacyjnym. Oprócz naturalnych eksponatów zwierząt zyjacych w karkonoskich lasach, dzieci miały możliwość odbyć ciekawą wędrówkę po ścieżce edukacyjno – ekologicznej wiodącej przez las. Uczyły się szacunku do zwierząt, do przyrody, do ludzi związanych bezpośrednio z pracą w ośrodku. W bezposrednim kontakcie z przyrodą dzieci miały możliwość obserwacji lasu i życia jego mieszkańców Ponadto dzieci miały możliwość uczestniczenia w konkursie przyrodniczym, za który otrzymały nagrody; medale i figurki zwierząt leśnych.. Miła gościna oraz atmosfera na długo pozostaną w pamięci uczestników wycieczki. Dzieci przeżyły radosne chwile i zachowały wspaniałe wspomnienia, które dostarczyły im wielu wrażeń w kontakcie z przyrodą.

 

 

 

 


Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego