Herb PCE Lubań
Polecamy
Herb PCE Lubań
Aktualności
ZESTAWIENIE ZBIORCZE REALIZACJI ZAJĘĆ POKAZOWYCH DLA RODZICÓW
16.10.2014
LISTOPAD - GRUDZIEŃ 2014


LP.

NAUCZYCIELA PROWADZĄCY ZAJĘCIA

JEDNOSTKA

 

 TERMIN ZAJĘĆ POKAZOWYCH DLA RODZICÓW

1.

GRAŻYNA WĘGLOWSKA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 2

W ŚWIERADOWIE – ZDROJU

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

                                       

                                         27 .11.2014r.

                                         godz. 16.15

2.

KATARZYNA SZUCHALSKA

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W RADOGOSZCZY

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

05.12.2014r.

godz. 10.00

3.

TERESA JAKUBCZYK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W PLATERÓWCE

 ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

07.11.2014r.

godz. 10.00

4.

BEATA ŻÓŁTAŃSKA

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5

W LUBANIU

 

 

28.11.2014r.

godz. 9.30

5.

ALICJA BARABOLA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W SIEKIERCZYNIE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

28.11.2014r.

godz. 9.00

 

6.

IZABELA PIROWSKA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W SIEKIERCZYNIE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

28.11.2014r.

godz. 9.00

7.

SYLWIA LEM

 

PRZEDSZKOLE

 W ZARĘBIE

 

21.11.2014r.

godz. 10.00

8.

ANETA JUSZCZYK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W KOŚCIELNIKU

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

27.11.2014r.

godz. 16.00

9.

URSZULA GALAS

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W PLATERÓWCE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

 

19.12.2014r.

godz. 10.00

 

 

10.

MAŁGORZATA RACIĘDA

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

 

 

 

20.11.2014r.

godz. 9.15

11.

ANNA LEWANDOWSKA

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLY

W RADOSTOWIE ŚREDNIM

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

20.11.2014r.

godz. 9.30

12.

BEATA PIÓRKOWSKA

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

21.11.2014r.

godz. 12.00

13.

WIOLETA SZATKOWSKA

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

02.12.2014r.

godz. 9.30

 

14.

ARLETA SZOBER

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5

 W LUBANIU

 

 

27.11.2014r.

godz. 9.30

15.

KATARZYNA DASZKIEWICZ

 

PRZEDSZKOLE

 W ZARĘBIE

 

 

27.11.2014r.

godz. 10.00

16.

ALICJA SZAWURSKA

 

ZESPÓŁ SZKOLNO – PRZEDSZKOLNY

W PISARZOWICACH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

28.11.2014r.

godz. 14.00

17.

WIOLETTA ŁOTECKA

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1

W LUBANIU

 

 

14.11.2014r.

godz. 9.30

18.

IZABELA ZAJĄC

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 1

W LUBANIU

 

 

 

02.12.2014r.

godz. 10.00

19.

JUSTYNA JASIŃSKA

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3

W OLSZYNIE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

 

05.12.2014r.

godz. 11.00

20.

SYLWIA OKUNIEWICZ

 

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

W OLSZYNIE

 

 

 

18.12.2014r.

godz. 11.00

21.

KLAUDIA JAGIEŁŁO - BASZAK

GMINNE PRZEDSZKOLE PUBLICZNE

W OLSZYNIE

 

09.12.2014r.

godz. 9.30

 

 

22.

DANUTA GRONSKA

 

MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

W ŚWIERADOWIE -  ZDROJU

 

 

10.12.2014r.

godz. 9.30

23.

 

JOANNA MISIURKA

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

 

 

17.12.2014r.

godz. 9.30

24.

MAGDA ERLING

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 5

 W LUBANIU

 

 

26.11.2014r.

godz. 9.30

25.

ZUZANNA DURKALEC

 

PRZEDSZKOLE

W ZARĘBIE

 

 

14.11.2014r.

godz. 10.15

26.

MARZENA KUCZYŃSKA

 

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE NR 3

W LUBANIU

 

 

04.12.2014r.

godz. 9.00

27.

AGNIESZKA WIELGO

 

MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

W ŚWIERADOWIE -  ZDROJU

 

 

 

11.12.2014r.

godz. 9.30

28.

DANUTA MOSIEWICZ

 

MIEJSKI ZESPÓŁ SZKÓŁ

PRZEDSZKOLE MIEJSKIE

W ŚWIERADOWIE -  ZDROJU

 

 

12.12.2014r.

godz. 9.30

29.

BOŻENA ZYNEL

 

SZKOŁA PODSTAWOWA

W BIEDRZYCHOWICACH

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

17.11.2014r.

godz. 16.00

30.

MAŁGORZATA BASZAK

 

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 1

W OLSZYNIE

ODDZIAŁ PRZEDSZKOLNY

 

 

26.11.2014r.

godz. 17.00

 

Kapitał Ludzki Unia Europejska Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej
w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego